YouTube

Замість батьків: YouTube встановлюватиме вікові обмеження за допомогою штучного інтелекту

Shutterstock

Ініціатива з'явилася після скандалу, за який Google заплатила $170 млн

Компанія YouTube, що автоматично виявляє неприйнятний контент, планує навчити штучний інтелект встановлювати вікові обмеження для перегляду відео. Про це повідомляє Engadget.

Ця ініціатива не дозволятиме дітям обходити вікові обмеження. У випадку, якщо неповнолітній користувач намагатиметься переглянути відео з обмеженим доступом на іншому сайті, Google скерує користувача на YouTube, аби той підтвердив свій вік. 

"Це допоможе пересвідчитися, що, незалежно від місця, де знайдено відео, його зможе переглянути тільки повнолітня аудиторія", – повідомляють у компанії.

Компанія додала, що люди, на чиї відео алгоритм накладає вікові обмеження, можуть оскаржити таке рішення. Додаткова автоматизація не вплине на монетизацію авторів відео. 

За словами видання, таке рішення Google пов'язане з бажанням компанії бути сервісом, якому довіряють батьки та діти. Така ініціатива з'явилася у 2019 році, коли Google заплатила $170 млн для врегулювання скандалу щодо збору даних дітей. Відтоді корпорація створила веб-версію програми YouTube Kids, аби уникнути схожих проблем у майбутньому.

Нагадаємо, нещодавно штучний інтелект написав статтю для британського видання. 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ