Їжа в ресторані

Блогер поділився лайфхаком, як безкоштовно харчуватися у ресторанах

Shutterstock

Відео набрало понад 232 тис. лайків

Блогер Ноа Віллі розповів про хитрий спосіб, який дає змогу йому щодня безкоштовно харчуватися в ресторанах. Цим лайфхаком хлопець поділився у TikTok.

"Безкоштовне харчування цілий рік", – саме так Ноа підписав своє відео у соцмережі. 

Він чесно розповів, що вважає цей спосіб "трохи жахливим". Секрет полягає у тому, що Ноа почав реєструватися на сайтах ресторанів, використовуючи спеціально створені підробні e-mail із різною датою свого народження.

Він також створив спеціальну таблицю, в якій є назви закладів, адреси електронної пошти та дати народження. Ноа зробив це задля того, аби ресторани дарували безкоштовні страви людям у їхній день народження. 

Тепер, за словами блогера, він може цілий рік безкоштовно харчуватися будь-якою ресторанною їжею. 

Деякі користувачі TikTok розкритикували такий лайфхак. Вони зазначили, що  доволі складно знайти таку кількість закладів поруч із домом чи роботою, де  пропонували би безкоштовну їжу в день народження. Також користувачі додали, що у більшості ресторанів просять показати документи перед оформленням замовлення. 

Відеоролик зібрав понад 232 тис. лайків та 18 тис. репостів. 

Раніше Гордон Рамзі розповів, як приготувати ідеальні макарони. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ