Гаррі Поттер

Голий хлопець, імітуючи злодія з "Гаррі Поттера", намагався задушити свою дівчину

Shutterstock

Як зазначає сам чоловік, це був просто розіграш

37-річний мешканець Британії 11 грудня 2019 року зайшов зранку в кімнату до своєї коханої та ввімкнув відеролик, на якому було зафільмовано їхню сварку, зняту напередодні. Після цього він, імітуючи голос Волан-де-Морта (героя з "Гаррі Поттера"), почав щось говорити, спустився вниз та піднявся із поліетиленовим пакетом в руках. При цьому чоловік "використовував" видумані латинські "заклинання". Про це повідомляє Daily Star. 

Коли дівчина проігнорувала дані маніпуляції чоловіка з пакетом, британець почав душити її ним. Дівчина кричала, однак їй було важко дихати, а злочинець думав, що та притворяється. 

Як з'ясувалось, жертва "Волан-де-Морта" встигла ввімкнути відеокамеру, завдяки чому можна дізнатися, що надалі британець постійно повторював фразу "Я люблю тебе, крихітко". Трохи згодом він зазначив, що це "зайшло надто далеко". 

Дівчина зуміла викликати поліцію. За словами британця, усе, що мін зробив, мало виглядати як розіграш, і він не хотів когось вбивати. Також відомо, що потерпіла мала проблеми зі здоров'ям, про що хлопцю було відомо. 

У результаті суд посадив "Волан-де-Морта" на 11 років та шість місяців до в'язниці. 

Раніше у запорізькій колонії інспекцію території проводив кінь

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом! 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ