Листівка

Дівчина отримала листівку з відьмою, надіслану 100 років тому

FOX 17

У ній жінка привітала кузенів із Гелловіном

Американка Бріттані Кіч із міста Белдінг, штат Мічиган, отримала листівку, надіслану сто років тому. Про це повідомляє FOX 17.

Дівчина знайшла листівку, датовану 29 жовтня 1920 роком, у поштовій скрині разом із іншими листами. З тексту листівки зрозуміло, що жінка хотіла привітати кузенів із прийдешнім Гелловіном. На конверті зображені відьма з кішкою, гусак та сова. У тексті повідомлення був такий текст: "Вітаю з Гелловіном! Ким би ви хотіли стати: гусаком чи головою гарбуза?"

Листівка
Листівка
Фото: FOX 17

На зворотному боці міститься невеличкий лист. 

"Любі кузени, сподіваюся, у вас усе добре. У нас усе чудово, але у мами проблеми з колінами. Тут дуже холодно. Я щойно закінчила вчити  історію і вже скоро піду спати. Тато голиться, а мама диктує свою адресу. Мені доведеться зачинитися на ніч. Сподіваюся, у бабусі з дідусем все добре. Не забудьте нам написати – Рой досі не залатав штани. Флоссі Берджесс", – ідеться у повідомленні.

Згодом Бріттані розповіла на своїй сторінці у Facebook, що поспілкувалася з журналістами The New York Times та знайшла члена родини, якій надсилали листа. 

Листівка
Листівка
Фото: FOX 17

Раніше в Британії чоловік під час прибирання в гаражі знайшов чайник, що є спадщиною китайського імператора. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ