Навушники

Учені створили навушники, що відстежують вираз обличчя людини – відео

Shutterstock

Пристрій можна використовувати навіть під час носіння маски

Науковці з Корнелльського університету розробили навушники, що допомагають безперервно відстежувати обличчя людини та створювати з нього смайлики, емодзі та аватари. Про це пише Science Daily. 

Модель навушників C-Face дозволяє аватарам у віртуальній реальності виражати реальні емоції користувачів. Колеги або викладачі університетів зможуть отримувати унікальну інформацію про залучення співробітників або студентів під час онлайн-зустрічей. 

"Цей пристрій більш простий і зручний, ніж будь-яка інша технологія для відстеження міміки", – розповів Ченг Чжан, доцент кафедри інформатики Корнелльського університету.

За словами вченого, технології інших датчиків потрібно було кріпити на частини обличчя. Водночас інноваційна технологія C-Face відстежує зміни лицьових контурів щік. Пристрій можна використовувати навіть під час носіння маски. 

Однак у навушників є і недолік – обмежений заряд акумулятора. Команда розробників обіцяє доопрацювати енергоефективність технології.

Раніше у Японії створили робота-офіціанта зі штучним інтелектом. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ