Microsoft

Microsoft створить технологію, що дозволить спілкуватися з померлими рідними

Depositphotos

Крім цього, технологія зможе відтворити 2D- та 3D-моделі людини

Компанія Microsoft створила патентну заявку під назвою "Створення розмовного чат-бота конкретної людини". У патенті йдеться про технологію, що враховуватиме пости у соцмережах, голосові повідомлення, світлини та інші дані для створення особистості окремої людини. 

Завдяки цій технології будь-яка людина зможе поспілкуватися з померлим другом або ріднею. Проте для цього технологічному гіганту потрібно зібрати цілу низку даних про людину: світлини, голосові дані, електронну пошту, публікації у соцмережах, рукописи, поведінкові дані, інформацію про транзакції та геолокації. 

Для оброблення цих даних компанія використовуватиме технології машинного навчання, штучного інтелекту та нейронні мережі. Завдяки цьому бот зможе створювати ілюзію спілкування з померлою людиною у всіх деталях: її стиль спілкування, довжину речень, дикцію та інші особливості розмови. 

Крім цього, Microsoft говорить про ймовірність відтворити зовнішність людини у 2D та 3D-форматах. Користувач матиме змогу отримувати відео та фото померлої людини у режимі реального часу. 

Читайте також: Штучний інтелект навчився писати вірші, наслідуючи відомих поетів.  

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ