Каблучки

Учені створили каблучку, що виявляє симптоми грипу та COVID-19 на ранніх стадіях

Shutterstock

Пристрій реагує на усі показники тіла людини та ретельно їх аналізує

Фінський стартап Oura завершив тестування розумної каблучки, що має виявляти симптоми грипу та COVID-19. Про це пише UC San Diego.

Пристрої реагують на температуру тіла, частоту серцевих скорочень та дихання, а також рівень активності людини. 

"Перші тестування показали, що лихоманка – основний симптом інфекції – у всіх починається по-різному, тому часто на ранніх стадіях хвороби людина навіть не розуміє, що може бути заразною для оточення", – йдеться у статті.  

Під час вивчення температури та її порівняння з частотою серцевих коливань учені виявили, що у деяких людей під час інфікування пришвидшується пульс, а в інших – температура. 

"Постійний моніторинг показників відстежує стан здоров'я конкретної людини і за характерних змін повідомляє про симптоми хвороби", – розповідають представники команди. 

Наразі автори опублікували результати спостережень за 50 пацієнтами, які поділилися з розробниками своїми медичними даними після виявлення COVID-19. Всього у дослідженні візьмуть участь 65 тисяч добровольців. Такий об'єм даних допоможе створити алгоритм, що передбачить виявлення основних симптомів грипу та COVID-19 – лихоманки, кашлю та втоми. 

Раніше канадець створив шолом-капсулу проти коронавірусу. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ