Конг vs Годзілла

Фільм "Годзілла проти Кінг Конга" знову перенесли

Warner Bros.

Прем'єра цієї весни

В студії Warner Bros. знову вирішили змінити графік релізу фантастичного фільму "Годзілла проти Кінг Конга". Про це повідомляє Deadline.

За інформацією ЗМІ, цього разу в студії наблизили, а не відклали дату прем’єри. Раніше очікувалось, що картину представлять 21 травня, проте на даний момент говорять про 26 березня цього року.

В компанії не назвали причину, через яку реліз знову перенесли.

До цього повідомлялось, що Warner Bros. і студія Legendary близькі до того, щоб вирішити конфлікт. Останній обумовлений анонсом від першої компанії нової схеми випуску картини, але при цьому вона попередньо її не узгодила з другою. В Legendary були не задоволені цією ситуацією, а тому планували отримати виплату, яка оцінюється в 250 і більше мільйонів доларів.

Є вірогідність, що нова дата анонсу картини є символом вирішення всіх спірних моментів у партнерських відносинах між Warner Bros. і студією Legendary. До прем’єри залишилося близько двох місяців, проте досі відсутні повноцінний трейлер, офіційні постери і кадри.


До речі, нещодавно ми повідомляли про найпопулярніший серіал у США в 2020 році.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ