Том Круз

Скандал змусив Тома Круза купити роботів, щоб стежити за людьми

Shutterstock

Знаменитість відповідально ставиться до заходів безпеки

Голлівудський актор Том Круз придбав декількох роботів для відстежування ситуації з COVID-19 під час зйомок фільму "Місія нездійсненна 7". Про це повідомляє The Sun.

Ще в грудні минулого року ЗМІ розповіли про ситуацію, яка виникла під час зйомок нового фільму від Круза, котрий конфліктував зі своїми підлеглими. Інцидент був обумовлений тим, що останні не дотримувались дистанції на майданчику і не використовували захисні маски.

Актор  сприймає досить близько до серця ситуацію, бо раніше пандемія змусила його перенести зйомки нової картини, тому не дивно, що актор вирішив збільшити контроль над знімальним процесом.

Дивіться також: Том Круз проїхався на даху потяга для зйомок "Місії нездійсненної" – відео

Інсайдери стверджують, що зірці кіно довелося витратити великі гроші для того, щоб втілити свою ідею в життя. Завдяки цьому Круз досягнув того, що пристрої будуть постійно влаштовувати перевірки кожному члену знімальної групи. 

Так, роботи будуть "патрулювати" територію під час зйомок, а також робитимуть тестування на наявність у когось з учасників коронавірусу.

"Том настільки серйозно ставиться до того, щоб зйомки тривали, що витратив стилі кошти на цих роботів, оскільки він не може бути всюди, щоб переконатися, що люди дотримуються правил", − повідомляє джерело.

Не всі актори так відповідально ставляться до безпеки під час пандемії COVID-19. Так, нещодавно Брюса Вілліса вигнали з аптеки за відмову вдягнути маску.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ