Г'ю Джекман та Деборра

Кохання крізь роки: як Г'ю Джекман підкорив серце старшої на 13 років акторки та зробив свої стосунки найміцнішими у Голлівуді

hellomagazine.com

Вперше Г'ю Джекман побачив її понад 20 років тому. Вона – досвідчена акторка, популярна зірка свого часу та жінка неймовірної вроди. Він – актор-початківець, який тільки-но закінчив навчання. Між ними – різниця у 13 років, а єдине, що об'єднує акторів, – любов до кіно.

Історія кохання Г'ю Джекмана та Деборри-Лі Фернес сповнена як неймовірно романтичних, так і трагічних моментів, які подружжя, міцно тримаючись за руки, пройшло за 25 років шлюбу. А починалося все на знімальному майданчику серіалу "Кореллі" – першому акторському проєкті Джекмана. 

Любов до кіно 

Вперше Г'ю зустрів Деборру-Лі на знімальному майданчику австралійського серіалу "Кореллі". 26-річний Джекман грав роль засудженого в колонії, у якого почався роман з психологом, яка навідувала чоловіка. Роль психологині зіграла 39-річна Деборра-Лі. 

Однак почуття вийшли за межі екрана. І хоча Джекман закохався мало не з першого погляду в акторку, залицятися до неї він не поспішав. Г'ю думав, чим може випускник театральних курсів вразити досвідчену та успішну на той час акторку. 

Г'ю та Деборра
Г'ю та Деборра
Фото: відкриті джерела

"Я дуже бентежився, тому перший тиждень навіть не говорив із нею, а потім запросив її та двадцять наших колег на обід. Там я випив для хоробрості та зізнався Деборрі у коханні", – розповів Джекман в одному інтерв'ю. 

Кохана актора також згодом згадуватиме, що Г'ю одразу їй сподобався, однак вона зупиняла себе, бо не хотіла вступати у стосунки з молодшим від неї чоловіком. За словами Фернес, раніше вона мала негативний досвід такого зв'язку. 

Від майданчика – до весільної церемонії 

Попри різницю у віці, Джекман почав наполегливо виявляти свою симпатію до Деборри. Згодом акторка здалася під натиском чар Г'ю. А вже за кілька років Джекман зробив їй пропозицію і пара одружилася. 

Весілля Деборри та Г'ю
Весілля Деборри та Г'ю
Фото: відкриті джерела

Весілля відбулося в 1996 році. Однак насолодитися родинним життям пара не встигла. Тоді Джекману запропонували взяти участь в мюзиклі "Оклахома" в Лондоні, а Деборра саме вступила до Вікторіанського коледжу мистецтв в Австралії, аби вивчати режисуру – її давню пристрасть. Однак жінка вирішила поступитися своєю мрією, аби поїхати з Г'ю разом до Лондона. 

"Я дуже вірила в його талант", – згадуватиме Деборра згодом. 

Кар'єрний ріст у Лондоні 

Для Г'ю переїзд став дійсно щасливим: після кількох вдалих проєктів актору запропонували роль у культовому фільмі "Люди Ікс". Водночас кар'єра самої Деборри не була такою успішною. Так, вона інколи знімалася у кіно, але назавжди залишилась у тіні чоловіка. 

Джекман зазначав, що слава йому не приносить стільки задоволення, скільки він отримує від розмов з дружиною. Пара поступово починала мріяти про дітей – і тут почався трагічний період в історії подружжя. 

Діти Г'ю та Деборри 

У 2000 році Фернес дізналася про свою вагітність. Пара була неймовірно щаслива, допоки в акторки не стався викидень. А за рік – ще один.  

Діти Джекмана
Діти Джекмана
Фото: todaysparent.com
"Це був дуже важкий час. Мені складно про це говорити публічно, але я вважаю, що такі питання мають обговорюватися публічно, аби жінки, які борються з безпліддям, знали, що вони не самотні", – прокоментував Джекман в одному з телеефірів. 
Аби забути про болісну втрату, подружжя всиновило двох дітей – сина Оскара та доньку Аву. За словами актора, вони завжди хотіли мати як біологічних, так і всиновлених діток. 

Секрет міцних стосунків 

У 2017 році ЗМІ масово почали поширювати інформацію, ніби Джекман планує розлучитися з Деборрою. Видання писали, що Фернес вже кілька місяців не мешкала разом з актором, а той нині переживає кризу середнього віку. 

Згодом сам Г'ю спростував будь-які чутки своїм зворушливим зізнанням у коханні в прямому ефірі. 

"З роками мій шлюб стає тільки кращим. Зустріч з Деборрою – найкраще, що траплялося в моєму житті. Я неймовірно вдячний долі за цей подарунок. Деборро, ти – кохання усього мого життя. Роки, проведені з тобою, були найкращими", – зізнався Г'ю. 

Читайте також: Почуття крізь десятиліття: як зірка "Гри престолів" у дитинстві закохався в акторку, а за 30 років одружився з нею. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

Тоня Старовойт "Дивогляд"

 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ