Чак Норріс

Чака Норріса звинуватили у штурмі Капітолію – "техаський рейнджер" відповів

@chucknorris / Twitter

Один із учасників штурму дуже схожий на відомого актора

У соцмережах почали розповсюджувати знімок, на якому зафіксували людину, яка досить схожа на відомого актора Чака Норріса. Автор посту, який згодом його видалив, стверджував, що голлівудський актор був присутнім на заворушеннях, які влаштувала організація MAGA (Make America Great Again, що є передвиборним гаслом Дональда Трампа).

Згодом з’явився коментар від Еріка Крітцера, який є менеджером зірки, де він розказав, що наразі Норріс перебуває на ранчо у Техасі. Користувачі соціальної мережі вважають, що людина на фотографії відрізняється від актора.

Один з користувачів навів аналіз комп’ютерної програми, де видно, що Чак Норріс має схожі риси обличчя з чоловіком на знімку на рівні 85%, проте це все ж таки різні люди.

Чак Норріс уже теж відповів на звинувачення і заявив, що він не має  відношення до подій, які пов’язані зі штурмом Капітолію. Про це він повідомив у своєму Twitter.

"Нещодавно я дізнався, що під час заворушень в Капітолії в окрузі Колумбія була людина, схожа на Чака Норріса. Це був не я, мене там не було. У нашому суспільстві немає місця будь-якому насильству. Я був і завжди буду за закон і порядок", − написав він.

Звісно ж, не обійшлося без жартів з цього приводу. Так, на думку деяких користувачів, справжньому Чаку Норрісу знадобився би тільки один удар для того, щоб розвалити Капітолій.

Нагадаємо, у ввечері 6 січня прихильники Трампа штурмували Капітолій. Вони намагалися зірвати засідання Конгресу. Там представники обох палат затверджували результати виборів, на яких переміг Джо Байден. Внаслідок штурму загинули п'ятеро людей. Півтора десятка були поранені.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ