Фільми, книги та серіали, які допоможуть під час локдауну

Щонайменше до 25 січня в Україні діятиме посилений карантин, котрий змусив ще більшу кількість людей бути вдома і шукати способи, як цікаво провести час.

Під час локдауну українці не можуть скористатися багатьма сферами для відпочинку, а тому вони вимушені самі себе забавляти. Для цього "Дивогляд" склав список цікавих фільмів, книг та серіалів, які вийшли в останні роки.

Фільми

  • "Джентльмени" (The Gentlemen)

Ця картина з’явилася в прокаті більше року тому, але за такий короткий період зуміла завоювати серця багатьох шанувальників. Що не дивно, бо режисером фільму став відомий Гай Річі, який славиться динамічністю і гумором, притаманними його кіно.

  • "Тенет" (Tenet)

Любителі кіно могли ознайомитися з фільмом ще влітку минулого року, але багато хто міг пропустити стрічку через карантин. Цього разу мова піде про не менш знаменитого режисера – Крістофера Нолана, який є одним з найбільш успішних діячів кіно останнього часу. Глядача чекає захопливий трилер з елементами бойовика і фантастики.

  • "Поклик пращурів" (The Call of the Wild)

Начитана людина може відразу зрозуміти, що мова йде про екранізацію книги відомого письменника Джека Лондона. Якщо цей фактор не схилив до перегляду цього фільму, тоді згадаємо про Гаррісона Форда в головній ролі. Фільм розповідає про часи золотої лихоманки, що охопили США.

Читайте також: 15 найкращих фільмів 2020 року, які ви могли пропустити

Книги

  • "Поправки" (Джонатан Франзен)

Пропонуємо до прочитання великий американський роман, де порушено багато тем: відносини між батьками і дітьми, заміжжя, депресія і самотність, радість і горе. Мабуть, автора книги не просто так називають Львом Толстим, тільки з США.

  • "Білі зуби" (Зеді Сміт)

Різні раси і національності, підлітковий і середній вік, нещасна любов і інші важливі речі. Автор розкриває тему дружби, любові, війни на прикладі трьох сімей протягом трьох поколінь, і однієї вкрай оригінальної миші.

  • "Дорога" (Кормак Маккарті)

Роман свого часу отримав багато визначних нагород, серед яких британська Премія пам'яті Джеймса Тейта Блека в 2006 році і американська Пулітцерівськаї премія за художню книгу. Сюжет оповідає про страшну катастрофу, яка призвела до розрухи в США, а також про батька і сина, які намагаються вижити в новому світі.

Серіали

  • "Добрий лікар" (The Good Doctor)

Глядачеві пропонують дізнатися зворушливу історію талановитого лікаря, який має наївний погляд на життя.

  • "Американська історія злочинів" (American Crime Story)

Захоплюючий серіал про найбільш відомих злочинців США, заснований на реальних подіях.

  • "Це ми" (This is us)

Історія про звичайнісіньких людей, серед яких глядач може впізнати себе.

До речі, нещодавно у США заявили про екранізацію легендарного роману "1984" англійського письменника Джорджа Орвелла.

Роман Кудрик, "Дивогляд"

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше