Журналісти підрахували, скільки разів Меган Маркл збрехала під час свого скандального інтерв'ю

Експерти детально проаналізували зміст розмови Меган Маркл, принца Гаррі та американської телеведучої Опри Вінфрі.

Вони дійшли висновку, що колишня акторка виголосила кілька сумнівних тверджень, повідомляє Daily Mail.

Королівська родина Великої Британії не цікавила Маркл, доки вона не познайомилася з принцом

Меган під час розмови з телеведучою стверджувала, що:

  • їй були не відомі правила королівської родини, а тому вони стали "дуже важким випробуванням"
  • вона нічого не шукала про принца Гаррі в Інтернеті
Меган Маркл
Меган Маркл
Фото: http://people.com

Однак це навряд чи відповідає дійсності, адже друзі Маркл багато разів розповідали ЗМІ, що герцогиня була одержима королевою Великої Британії і Букінгемським палацом ще з дитинства. До того ж, у неї була мрія стати другою Діаною і пожити в Лондоні бодай упродовж місяця.

Таємне весілля до церемонії

"За три дні до весілля ми взяли шлюб. Ніхто цього не знає. Ми подзвонили архієпископу і просто сказали йому: "Дивіться, ось це – вистава для всього світу. Але ми хочемо укласти шлюб між нами і для нас", – розповіла в інтерв'ю Маркл.

Весілля Меган Маркл та Принца Гаррі
Весілля Меган Маркл та Принца Гаррі
Фото: Shutterstock

Ця історія теж викликає певні сумніви. Справа в тому, що якщо це правда, то в цьому випадку є порушення суворих  церковних законів з боку архієпископа, а саме таких:

  • на церемонії мають бути щонайменше двоє свідків
  • у публіки має бути нічим не обмежений доступ до церкви
  • не можна повторно вінчати  подружжя. 

На думку священика Девіда Гріна, навряд чи американська акторка могла би змусити архієпископа Кентерберійського порушити ці закони. Можливо, Маркл просто помилилася, але якщо ні, то архієпископу доведеться пояснити цю ситуацію.

Її син Арчі не отримав титулу принца і цілодобової охорони

У скандальному інтерв'ю Меган наголосила, що Арчі є першим членом родини, один з батьків якого - метис, але це не привід, на її думку, позбавляти його титулу принца.

Справа в тому, що у сина принца Гаррі не було права отримати титул від народження. Тим не менш, він міг би ним стати, якби його дід Чарльз посів престол. Це обумовлено постановою, ухваленою понад 100 років тому.

Меган Маркл із сином Арчі
Меган Маркл із сином Арчі
Фото: duchessofsussex_daily / Instagram

Також американська акторка була засмучена тим фактом, що її син, член королівської сім'ї, не мав цілодобової охорони. Насправді наявність титулу принца або принцеси (дитина Маркл його навіть не має) не свідчить про те, що нащадок спадкоємців престолу автоматично отримає поліцейський захист.

Яскравим прикладом є те, що британські платники податків уже не сплачують за безпеку принцес Беатріс і Євгенії.

Зведена сестра Саманта Маркл, якої "не було"

Під час розмови з Опрою герцогиня розповіла, що вони не бачились з Самантою вже кілька десятків років. Також вона заявила, що погано знає свою родичку, бо росла "єдиною дитиною".

Саманта вже прослухала це інтерв'ю і розповіла, що "правду було цілком проігноровано". Для підтвердження своїх слів вона надала свідчення того, що Меган була на її випускному в 2013 році.

"Я не знаю, як вона може сказати, що я її не знаю, що вона була єдиною дитиною в сім'ї. У нас є фотографії за все наше спільне життя. То як же вона може мене не знати?" – прокоментувала цю ситуацію Саманта.

Саманта Маркл та Меган Маркл
Саманта Маркл та Меган Маркл
Фото: Twitter

Також зведена сестра спростувала слова герцогині щодо того, що Саманта вирішила змінити прізвище на Маркл тільки після роману між Меган та принцом Гаррі.

Після "Мегзіту" принц Гаррі перестав отримувати фінансову підтримку від королівської сім'ї

Насправді Меган Маркл та її чоловік привселюдно заявили, що хочуть отримати фінансову незалежність. Цікаво, що до того, коли вони розірвали відносини з королівською родиною, 95% їхнього бюджету надходило з доходів принца Чарльза від герцогства Корнуолл, а інші 5% – із суверенного гранту, який фінансують платники податків.

Меган Маркл та Принц Гаррі
Меган Маркл та Принц Гаррі
Фото: Shutterstock

Принц Вільям та його брат Гаррі також стали власниками більшої частини майна у 13 млн фунтів стерлінгів, які їм залишила їхня мама – принцеса Діана. Також є думка, що принц Гаррі отримав мільйони від королеви-матері.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що Кейт Міддлтон дала перше інтерв'ю після скандальних зізнань Меган Маркл.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше