Меган Маркл та Принц Гаррі

"Свідоме рішення": Меган Маркл і принц Гаррі отримали гроші за відмову під подальшого розмноження

Shutterstock

"Що менша сім'я, то менший наш негативний вплив на Землю"

Принц Гаррі та Меган Маркл отримають від благодійної організації Population Matters особливу нагороду формулюванням "за свідоме рішення". Справа у тому, що герцоги сассекські відмовилися від подальшого розмноження, щоб не "перенаселяти Землю", за що їх нагородять 500 тис фунтами стерлінгів. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Sky News.

Відомо, що у Population Matters вважають, що варто регулювати чисельності популяції людей і контролювати те, як ми використовуємо природні ресурси. Також організацію турбує негативний вплив на природу через перенаселення Землі. Один із методів контролю, на думку благодійної організації, – обмеження кількості дітей на кожну сім'ю.

Наразі у принца Гаррі та Меган Маркл двоє дітей – 2-річний син Арчі і 1,5-місячна дочка Лілібет Діана. Після народження останньої дитини герцоги більше не хочуть заводити дітей, що підтвердили перед отриманням нагороди.

"Вибираючи і публічно заявляючи про свій намір обмежити свою сім'ю двома дітьми, герцог і герцогиня сассекські допомагають забезпечити краще майбутнє своїм дітям і є прикладом для наслідування для інших сімей. Чим менше сім'я, тим менший наш негативний вплив на землю. Це дає більше шансів усім нашим дітям, їхнім дітям і майбутнім поколінням процвітати на здоровій планеті. Ми дякуємо Гаррі і Меган за те, що вони прийняли це свідоме рішення", – прокоментував це рішення герцогів представник організації Population Matters.

Судячи з усього, нагороду в розмірі 500 тис фунтів Меган Маркл і її чоловік відправлять на благодійні потреби.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що принци Гаррі і Вільям посварилися під час похорону діда.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ