Меган Маркл та Принц Гаррі

У Меган Маркл і принца Гаррі народилася друга дитина – на честь кого її назвали

Shutterstock

Герцогиня Сассекська та дитина почувають себе добре

Принц Гаррі та Меган Маркл оголосили про те, що у них народилася донька, яку назвали Лілібет "Лілі" Діани Маунтбаттен-Віндзор. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на BBC.

Відомо, що герцогиня Сассекська народила свою другу дитину вранці у п'ятницю, 4 червня. Пологи пройшли у лікарні в Санта-Барбарі (Каліфорнія, США).

ЗМІ пишуть, що Маркл і дитина почувають себе добре, а також цілком здорові. Новонароджену дівчинку назвали на честь її прабабусі – королеви Єлизавети ІІ, а ось друге ім'я вона отримала на честь матері свого батька – принцеси Діани.

Таким чином, Лілібет "Лілі" Діана Маунтбаттен-Віндзор стала восьмою людиною у черзі спадкування на британський престол. Перша дитина принца Гаррі та Меган Маркл – Арчі Гаррісон Маунтбеттен-Віндзор – з'явився на світ 6 травня 2019 року.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що біля маєтку герцогів Сассекських у Каліфорнії знайшли людські останки.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ