Принц Гаррі дав нове відверте інтерв'ю – чому воно знову сподобалося не всім

Герцог Сассекський принц Гаррі вирішив знову вилити душу і дав нове доволі відверте інтерв’ю.

У подкасті Дакса Шепарда Armchair Expert він розповів, чому ненавидить королівське життя. Про це повідомляє "Дивогляд".

36-річний принц розказав, що хотів втекти із палацу ще у 20-річному віці. Він мріяв жити звичайним життя, не привертаючи до себе уваги спільноти. Гаррі нагадав, що його матір, принцеса Діана, загинула тому, що тікала від уваги папараці.

Королівське життя принц порівняв із зоопарком і фільмом "Шоу Трумана", в якому за життям героя Джима Керрі стежить весь світ.

Герцог Сассекський нагадав, як йому доводилося шифруватися від журналістів, коли до нього вперше прилетіла Меган Маркл.

"Коли Меган вперше прилетіла до мене, ми зустрічалися в лондонському супермаркеті, прикидаючись, що не знаємо один одного… Люди дивилися на мене, кидали всі ці дивні погляди, підходили вітатися... Я був в бейсболці, дивився в підлогу, намагаючись не привертати увагу", - згадує принц.

Його коханій, яка, вочевидь, уявляла собі життя принеси трохи інакше, королівські обов’язки також не сподобалися. За словами Гаррі, Меган Маркл швидко розчарувалася у цьому.

Гаррі також розповів, що змінити ставлення до життя йому допомогла робота з психотерапевтом:

"Я витягнув голову з піску і зрозумів, що перебуваю в привілейованому положенні і що повинен перестати скаржитися. Перестань думати, що ти хочеш чогось іншого - зміни ситуацію на краще ... Озираючись назад, я розумію, що допомога іншим допомагала і мені. Одного разу відчувши біль, ти не хочеш, щоб з цим зіткнувся хтось інший".

Він додав, що звернутися за допомогою його надихнула Меган, яка "побачила його злим".

Хоча зізнання принца багатьом здалися щирими і зворушливими, не всі почали співчувати тому, що довелося пережити Гаррі.

Зокрема, королівська біографка Анжела Левін звинуватила герцога Сассекського у тому, що він знову робить із себе жертву, хоча не є нею насправді.

"Він народився в привілейованому становищі, а тепер вважає, що "ви можете почати з одного місця, але з часом будете вже в іншому". Будемо вважати, що його будинок з 16 ванними кімнатами (будинок Гаррі і Меган у Каліфорнії – ред.) - це не привілей", - написала вона у своєму Twitter.

"Гаррі страждає від "генетичного болю". Втім, у нього є Меган, дитина, незліченна кількість способів заробити гроші. І все ж він продовжує жорстоко скаржитися на свою сім'ю, вимагаючи їх грошей і зберігати свої титули. Стільки стогонів від багатого хлопчика", - додала Левін.

Ще один письменник і королівський редактор Роберт Джобсон написав:

"Скільки ще разів ми будемо чути про виховання бідного принца Гаррі та вплив на його психічне благополуччя? Я впевнений, що Чарльз доклав усіх зусиль для обох своїх синів. Не справедливо і не здорово продовжувати звинувачувати свого батька у всіх своїх бідах".

Підвищену критику зізнань Гаррі можна пояснити скандалом, який спричинило попереднє інтерв'ю, яке він разом із дружиною дали Опрі Вінфрі.

Що відомо про скандальне інтерв'ю Меган і Гаррі Опрі Вінфрі

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше