Меган Маркл

Меган Маркл підтримала королеву Єлизавету після смерті принца Філіпа – ЗМІ

http://people.com

Є підозри, що ініціатором цього міг стати принг Гаррі

Про напружені стосунки між родиною принца Гаррі та королівською родиною говорять вже давно. Однак, смерть чоловіка королеви Великої Британії – принца Філіпа стала причиною для об'єднання між ними. Так, стало відомо, що однією з тих, хто підтримував Її Високість у цей важкий період, стала Меган Маркл. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на портал People.

Вона з'єдналася з королевою в онлайн режимі. Відомо, що разом із нею був маленький Арчі, син Гаррі та Меган, якого королева не бачила більше року.

Чи брав у цій розмові участь сам Гаррі – не повідомляється. Відомо, що бесіда відбулася ще до церемонії похорону герцога Единбурзького, у той проміжок часу, коли Гаррі вже прилетів до Великої Британії. Отже, цілком імовірно, що саме він і став ініціатором розмови, яка може стати початком на шляху до примирення. 

Меган Маркл прийняла рішення не повертатися до Лондона на церемонію прощання із принцом Філіпом та залишилась у США. Річ у тому, що жінка зараз на останніх місяцях вагітності другою дитиною, тож така зміна може негативно вплинути на малюка. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ