Принц Гаррі

Принц Гаррі повернувся до Великої Британії – ЗМІ

Shutterstock

Герцог може обійти карантинні обмеження

Принц Гаррі вирішив повернутися у Велику Британію, що обумовлено смертю принца Філіпа, його дідуся. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Sun.

ЗМІ пишуть, що герцог Сассекський, судячи з усього, полетів у Лондон на приватному рейсі. На думку журналістів, цілком можливо, що він скористається дипломатичним звільненням, щоб не виконувати карантинні правила, обумовлено пандемією.

Зазначимо, що нещодавно було невідомо, чи планують принц Гаррі та Меган Маркл відвідати Велику Британію у зв'язку зі смертю їх родича. Однак, герцоги Сассекські все одно вшанували пам'ять принца Філіпа.

"В пам'ять Його Високості герцога Единбурзького. Дякуємо за службу... Нам буде вас дуже не вистачати", – сказано в повідомленні.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, який секретний план розробили у Британії на випадок смерті королеви Єлизавети ІІ.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ