Меган Маркл та Принц Гаррі

Меган Маркл і принц Гаррі псують життя своїм сусідам, серед яких сім'я Кардаш'ян та інші зірки – ЗМІ

Shutterstock

Чому місцеве населення обурюється через членів королівської сім'ї?

Вже з червня 2020-го герцоги Сассекські живуть у розкішному маєтку в передмісті Санта Барбара, Монтесіто (Каліфорнія, США). Внаслідок цього місцеве населення не може повернутися до звичного спокійного ритму життя. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на TMZ.

До переїзду Меган Маркл та принца Гаррі це передмістя було тихим і закритим, чим приваблювало медійних особистостей. У них була змогу спокійно прогулятися по вулиці та не стати об'єктом уваги ЗМІ та усіляких роззяв.

Однак, поява герцогів все докорінно змінила, бо папараці 24/7 спостерігають за їхнім маєтком та довколишніми територіями. Над ними чотири рази щодня літають вертольоти, а також у передмісті значно збільшилася кількість туристів, які хочуть особисто побачити членів королівської родини.

Це бентежить місцевих людей, бо вони хочуть спокійно жити. Зокрема, серед відомих сусідів Маркл і принца Гаррі відомо про Опру Вінфрі, Еллен ДеДженерес, Роба Лоу, Керол Бернетт, Джейн Лінч і сім'ю Кардашʼян.

Що відомо про скандальне інтерв'ю Меган і Гаррі Опрі Вінфрі

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ