Меган Маркл

"Люди повинні знати своє місце": колишній хлопець Меган Маркл прокоментував звинувачення на її адресу

http://people.com

Під час їх стосунків відбувся перший поцілунок у житті Маркл

Американський актор Джошуа Сильверстайн, котрий зустрічався з дружиною принца Гаррі, не вірить у можливість знущань Меган Маркл над персоналом королівського палацу. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Mail.

Чоловік вважає, що герцогиня Сассекська потрапила в скандал, бо не стала "відповідати очікуванням", а також не підкорилася і виступила проти проявів неповаги.

"Я бачу, як вона робить те, що, на її думку, вона повинна робити, щоб бути щасливою і співіснувати в системі, яка, ймовірно, не дуже вітала те, ким вона є і звідки вона родом", – стверджує Сильверстайн.

Окрім цього, актор прокоментував скандал щодо расизму. На його думку, часто "білі люди" негативно ставляться до того, коли кольорові жінки, особливо темношкіри, починають захищатися, висловлюватися та виступати проти того, що їх не поважають або пригнічують.

"Це схоже на те, як ніби люди повинні знати своє місце, і всякий раз, коли вони не відповідають цьому принципу, інші люди говорять, що це проблема", – вважає Сильверстайн.

Зазначимо, що Меган і Джошуа зустрічалися в літньому таборі в 13-річному віці. Саме з ним герцогиня вперше у своєму житті поцілувалася.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що Меган Маркл планує домашні пологи.

Що відомо про скандальне інтерв'ю Меган і Гаррі Опрі Вінфрі

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ