Весілля Меган Маркл та Принца Гаррі

Сестра Меган Маркл: "Це завершиться розлученням. Гаррі вже, мабуть, думає над цим"

Shutterstock

Сестри давно показали, що недолюблюють одна одну

Зведена сестра Меган Маркл Саманта прокоментувала скандал, який розгорівся після інтерв’ю герцога і герцогині Сассекських Опрі Вінфрі. Її слова наводить TMZ.

Саманта Маркл пророкує, що шлюбу Меган і принца Гаррі скоро настане кінець, якщо вони не отримають серйозних консультацій і не поїдуть в тур із вибаченнями за всю шкоду, якої вони завдали королівській родині.

У своєму коментарі журналістам жінка припустила, що Гаррі вже ставить під сумнів свій шлюб із Меган, яку Саманта звинувачує у постійній брехні. І їхнє розлучення — це лише питання часу.

Саманта Маркл раніше неодноразово відзначалася різкими висловлюваннями у бік своєї зведеної сестри. Вона назвала Меган людиною із "нарцисичним розладом особистості", а нещодавно видала книжку "Щоденник сестри принцеси-нахаби. Частина перша". Відомо, що вона вже працює над другою частиною книжки, яка називатиметься "У тіні герцогині".

Що відомо про скандальне інтерв'ю Меган і Гаррі Опрі Вінфрі

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ