Меган Маркл та принц Гаррі

До грошей: користувачі поглузували із сукні Меган Маркл на інтерв'ю – відео

CBS

Одяг герцогині отримав "сюрприз" від пташки

Вже більше тижня минуло з виходу скандального інтерв'ю Опри Вінфрі, яке вона взяла у Меган Маркл та принца Гаррі. Воно спровокувало справжній ажіотаж серед користувачів мережі, що обговорюють цю подію, а також жартують з цього приводу.

Наприклад, нещодавно на YouTube-каналі Daily Memes опублікували нове відео, автори якого вирішили висміяти сукню герцогині.

У ньому Маркл та ведуча спокійно розмовляли, але під час діалогу на сукні першої з'явився "сюрприз" від пташки, внаслідок чого її прикрасив білий малюнок. Ця подія провокує кумедну реакцію жінок.

Окрім цього, жарт має сенс, бо автори відео могли натякнути на чутки, згідно з  якими герцоги Сассекські отримали за це інтерв'ю від $7 до $9 млн. Як відомо, "вітання" від пташки може символізувати матеріальне збагачення.

Зазначимо, що на інтерв'ю Маркл одягла сукню чорного кольору від Giorgio Аrmani за $4,7 тис, яку прикрашає біла вишивка.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що ЗМІ висміяли карикатурою Меган Маркл і Єлизавету II.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ