Корін Мазієро

Французька акторка повністю роздягнулася на сцені під час церемонії – відео 18+

Скріншот із YouTube

Жінка звернулася до прем'єр-міністра

57-річна французька актриса Корін Мазієро вирішила здивувати гостей церемонії вручення премії Cеsar Awards в концертному залі "Олімпія" в Парижі, а тому повністю роздягнулася. Відео опублікував YouTube-канал "mymy mymy".

Спочатку жінка постала перед публікою в костюмі осла, який нагадав одяг Катрін Деньов у відомому фільмі "Шкура віслюка". Потім вона сказала, що у неї є інший костюм, а тому скинула шкуру і гості побачили "закривавлену" сукню. Остання є відсилкою до фільму за книгою Стівена Кінга "Керрі".

Наостанок Корін вирішила повністю оголитися і показати свої груди, на яких вона написала "Немає культури – немає майбутнього". Таким чином вона підтримала художників і технічних фахівців за всієї Франції, що постраждали через пандемію та спровоковану нею кризу.

Окрім цього,  вона залишила на спині послання прем'єр-міністру Жану Кастексу "Поверніть нам мистецтво, Жан". Коли Марина Фуа, котра вела цю церемонію, збирала одяг актриси, та наостанок сказала, що її навряд чи запросять на сцену в 2022 році.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що одеський депутат прийшов на сесію райради в шкарпетках PornHub.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ