Восьминіг

Восьминіг поцупив у дайвера камеру та заробив йому $45 тис – фото

Shutterstock

Курйозна ситуація допомогла чоловікові перемогти на міжнародному конкурсі

Далеко не кожний фотограф-професіонал робить у своїй кар'єрі знімок, який отримує визнання у всьому світі. Однак, фотографу Гаетано Гарджуло вдалося перемогти на престижному конкурсі завдяки справжньому курйозу, повідомляє Atlantic.

За словами фотографа, він просто ходив біля узбережжя Австралії, щоб зробити декілька кадрів. Однак, неочікувано з'явився восьминіг, який вихопив його камеру.

Гаетано вирішив не панікувати і просто спостерігав за тим, що тварина зробить далі. Як ми бачимо, він точно не помилився, так як восьминіг зробив оригінальне фото.

Восьминіг викрав камеру та зробив фото
Восьминіг викрав камеру та зробив фото
Фото: Gaetano Dario Gargiulo / Ocean Art

У підсумку чоловік відправив кадр на щорічний конкурс фотографії підводного світу Ocean Art, у якому беруть участь багато професіоналів. Члени журі прийняли рішення, що цей кадр найкращий серед усіх. Завдяки цьому Гаетано отримав цілих $45 тис за фото, яке зробив, по суті кажучи, не він.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що в Антарктиді пінгвін застрибнув у човен з людьми, щоб його не з'їли косатки.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ