.

Швидкісний потяг затримався на 2,5 години через кота на даху – фото

Shutterstock

Життю тварини загрожували високовольтні лінії

На залізничному вокзалі Лондон-Юстон (Велика Британія) вимушено затримався на 2,5 години через тварину, яка вилізла на дах. Про це повідомили в BBC.

Кішку помітили на поїзді приблизно за 30 хвилин до запланованої відправки в Манчестер у вівторок, 2 березня. Для перевезення пасажирів скористалися запасним поїздом.

Справа в тому, що кішка могла отримати травму через падіння з поїзда, а також їй загрожували високовольтні лінії, які могли її вбити струмом.

Для того, щоб зняти тварину з потягу, співробітникам станції знадобилося 2,5 години. Для цього біля вагону поставили контейнер для сміття, на який тварина зістрибнула.

"На щастя, цікавість не вбила цю кішку, і ми раді, що вона не витратила одну зі своїх дев'яти життів", – розповів Джо Хендрі, який працює на залізничній станції.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що кота Валентина кинули помирати в лісі на 20-градусному морозі, а тому він тепер мріє про новий дім.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ