Чорний кіт

Німці заборонили коту стати мером міста, але йому пропонують допомогу юристи – подробиці

Shutterstock

Власник домашнього улюбленця не планує здаватися

У Німеччині зараз багато людей обговорюють найвідомішого кота міста Демміні, який цієї весни планував брати участь у виборах на посаду нового бургомістра, повідомляє Nordkurier.

Житель міста Торстен Лор вирішив відправити заявку на участь у виборах від імені свого домашнього улюбленця. На превеликий жаль багатьох, коту, якого звуть Кваркі, відмовили.

Це обумовлено занадто юним віком, бо кандидат, який бажає стати головою міста, має бути мінімум 18-річного віку, а ось тварині усього 6 років. Також мова йде про наявність німецького громадянства, котрого у головного героя цієї новини немає.

Інформацію про відмову він прочитав у газеті.

"На сьогоднішній день я не отримав письмової відмови від мерії. Було б добре, якби Міхаель Кох (нинішній голова міста Демміні – "Дивогляд") хоча б запросив Кваркі на склянку молока", – розповів він.

Більш того, юристи з інших міст запропонували чоловіку скористатися безкоштовною юридичною допомогою, а тому цілком можливо, що історія отримає продовження.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що японці створили робота-кота, який вміє пукати.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ