Ведмідь

Американку під час походу в туалет вкусив ведмідь

Shutterstock

Звичайний відпочинок на свіжому повітрі закінчився неприємним інцидентом

На мешканку Аляски (США) під час походу в туалет, який розміщений надворі, напали. Коли вона з братом заглянула у вигрібну яму, то побачили в ній морду величезного ведмедя. Про це повідомляє Anchorage Daily News.

Шеннон Стівенс проводила час зі своїм братом в лісовій хатині на озері Чолкут. Все було добре, поки жінка не відвідала вуличний туалет.

"Я просто сіла, і хтось тут же вкусив мене. Я схопилася, закричала, покликала брата", – розповіла вона.

Спочатку її брат Ерік вважав, що на його сестру напала білка або норка, а тому він узяв ліхтар і побіг на допомогу. Він спитав у неї, що її вкусило і де воно, а сестра вказала на діру.

"Я посвітив ліхтарем, відкрив кришку. На рівні сидіння унітазу на мене дивилася ведмежа морда кольору кориці, досить велика, щоб заповнити діру", – розповів чоловік.

Вони злякалися і вибігли з туалету. Вже наступного дня брат і сестра не бачили ведмедя у вигрібній ямі.

Шеннон і Ерік розповіли про це біологу департаменту дикої природи Аляски Карлу Коху, але той спочатку не повірив у правдивість цієї історії. Однак, згодом йому показали фотографії зі слідами ведмедя, що змусило його змінити думку.

Постраждала вже розповіла ЗМІ, що укус виявився несильним, а тому у неї тільки з'явився синець.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що кіт ціною власного життя врятував дітей від однієї з найотруйніших змій.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ