Робот-кішка

Японці створили робота-кота, який вміє пукати – відео

Скріншот із YouTube

Названо ціну на гаджет

В японській компанії Panasonic об'єдналися з ученими з лабораторії робототехніки Мічіо Ока технологічного університету Тоехасі, щоб створити робота-кішку з цікавими функціями. Відео з'явилося на YouTube-каналі Panasonic Japan.

Робот, який отримав назву Nicobo, має схожість з перевернутою мискою, яка має очі та хвіст. Його не навчили пересуватися, але він уміє повертатися у різні сторону.

Пристрій має камеру для розпізнавання людей, декілька мікрофонів і сенсорних датчиків, які дозволяють йому вловлювати дотик.

Робот-кішка з вдячністю приймає погладжування, але якщо його власник зробить щось негативне (мова йде про підвищення голосу або сильне натискання на робота), то Nicobo відвернеться і зімітує метеоризм.

Компанія хоче виробити 320 роботів. Один гаджет можна буде придбати за $360, але через півроку після купівлі є необхідність в оформленні щомісячної передплати в $10.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що на Марс доставлять прилад, який видобуватиме кисень з атмосфери планети.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ