WhatsApp

"Не зможуть читати або відправляти повідомлення": що буде з користувачами WhatsApp, котрі не погодяться зі змінами конфіденційності

https://3dnews.ru

Обліковий запис можуть видалити через певну причину

У месенджері WhatsApp пояснили, що буде з їх користувачами, котрі не дадуть згоди на зміни конфіденційності. Про це повідомляє TechCrunch.

Електронний лист одного з торгових партнерів WhatsApp містить інформацію, згідно якої мобільний додаток буде "неквапливо" звертатися до своїх користувачів. Ті мають дотримуватися  нових умов, щоб з 15 травня використовувати повний функціонал месенджера. 

Якщо вони не погодяться на нові умови, то певний нетривалий час вони "зможуть приймати дзвінки та повідомлення, але не зможуть читати або відправляти повідомлення з програми".

Під нетривалим часом розуміють декілька тижнів. Політику, направлену на неактивних юзерів WhatsApp, почнуть втілювати після 15 травня. Вона передбачає видалення облікового запису "після 120 днів бездіяльності".

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що оприлюднено дату наступної презентації Apple.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ