Секс

З'явився мобільний додаток, що дає змогу погодитися на секс

Shutterstock

Якщо згода відсутня, то інтимний зв'язок розцінять як злочин

У Данії почав діяти мобільний застосунок iConsent ("Я згоден"), завдяки якому доступна офіційна та обопільна згода на статевий контакт. Про це повідомило Daily Mail.

У користувачів є можливість відправлення запиту для статевого акту, його прийому або відхилення. Погодитися на інтимний зв'язок можна протягом 24 годин, а зміна рішення доступна в будь-який момент.

Цікаво, що згода на секс є недостатньою, так як партнери до, під час та після статевого контакту мають обговорити свої відчуття та рішення.

Відомо, що Данія ще в минулому році посилила закон про зґвалтування. Тепер якщо один партнер не надав чіткої згоди на інтимний зв'язок, то секс автоматично розцінюється як злочин.

За словами розробників, сервери захищають дані про кожну домовленість, але їх можуть надати для суду, якщо почнеться розслідування.

Цей додаток вже отримав критику в мережі. Користувачі пишуть, що у ньому відсутня романтична складова, внаслідок чого через нього люди суто технічно підходять до сексу.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що штучний інтелект стане захистом для жінок від домагань.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ