Штучний інтелект, робот

Штучний інтелект стане захистом для жінок від домагань

Shutterstock

Для виклику поліції вираз обличчя жінки повинен змінитися

Поліція міста Лукноу (Індія) встановить камери, котрі мають штучний інтелект, щоб допомагати жінкам, які можуть стати жертвою приставання невідомих посеред вулиці. Про це повідомляє Al Jazeera.

"Ми встановимо п'ять камер зі штучним інтелектом, які будуть надсилати повідомлення тривоги в найближчий райвідділ поліції", – заявив керівник місцевої поліції Д. К. Такур.

Активація камер для розпізнавання обличчя буде відбуватися тільки в тому випадку, якщо вираз обличчя жінки, котра може бути в небезпечній ситуації, стане іншим. Однак, детальна інформація щодо цього поки що відсутня.

Такур стверджує, що в місті визначили 200 місць, які користуються найбільшим попитом серед жінок, та в яких до них найчастіше домагаються. Таким чином, правоохоронні органи прагнуть найбільш ефективно використовувати цю технологію.

Сексуальне насильство в Індії – одна із головних соціальних проблем, а тому це досить актуальна тема. В країні регулярно гвалтують людей, нерідко жертвами стають навіть діти.

Цей метод все частіше використовують аеропорти, залізничні вокзали та кафе по всій країні. Завдяки йому посилюється безпека, проте серед технологічних аналітиків та експертів є думка, що ця технологія може бути порушенням конфіденційності людей.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що штучний інтелект відтворив дитячі світлини дорослих зірок.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ