Дефіцит омега-3: 5 небезпечних симптомів, на які варто звернути увагу

Вживання омега-3 жирних кислот серйозно впливає на організм

Омега-3 – важливий компонент, який допомагає нашій імунній, легеневій, серцево-судинній та ендокринній системам правильно функціонувати, тому варто звернути увагу на симптоми його дефіциту. Про це повідомили в HealtLine.

Роздратування та сухість шкіри

Прищі
Прищі
Фото: Shutterstock

Наша шкіра – одне з перших місць, завдяки яким можна зрозуміти, що організму не вистачає омега-3 жирних кислот. Наприклад, через чутливу та суху шкіру, або поява прищів, можуть діагностувати дефіцит омега-3.

Депресія

Депресія
Депресія
Фото: Shutterstock

Дослідники виявили, що коли людина приймає добавки омега-3, то це має корисний вплив на позбавлення від депресії.

На психічне здоров’я впливає не тільки цей фактор, проте якщо притримуватись дієти з високим вмістом омега-3, то це зменшить вірогідність зштовхнутися з деякими проблемами такого характеру.

Сухість очей

Карі очі
Карі очі
Фото: Shutterstock

Омега-3 впливає на здоров’я очей, підтримує їх вологіст, а також є версія, що він впливає на вироблення сліз. Саме тому медичні працівники можуть призначати добавки, щоб полегшити синдром сухих очей.

Біль у суглобах

Біль у спині
Біль у спині
Фото: Shutterstock

Це є нормальним симптомом старіння, проте омега-3 має вплив і на цю сферу. Завдяки деяким дослідженням дізналися, що якщо людина приймає добавки омега-3, то це позитивно впливає на суглоби.

Якщо людина почала помічати біль в суглобах або інші схожі симптоми, тоді це може говорити про низький рівень цього компоненту.

Зміна волосся

Волосся
Волосся
Фото: Shutterstock

У випадку, якщо у людини змінюється текстура, цілісність та густота волосся, тоді можна припустити можливість дефіциту омега-3. Спеціалісти радять приймати добавки, якщо починає різко випадати волосся, або останнє стало сухим і ламким.

Якщо є бажання самостійно підвищити рівень омега-3, тоді варто включити в свій раціон жирну рибу та морепродукти. Наприклад, лосось, форель та тунець.

Щоб підтвердити дефіцит омега-3 спеціалісти рекомендують звернутися до медичних працівників, які можуть підтвердити або спростувати думки пацієнта про дефіцит цього компонента.

Нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, як релігійність людини впливає на розвиток серцево-судинних захворювань.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше