Браслети

Британці створили браслет, що вимірює емоційний стан працівників

BBC

Винахід містить жовту та синю кнопки, що відповідають за рівень щастя та суму

Британська компанія Moodbeam розробила браслет, що дозволяє роботодавцю відстежувати емоційний стан своїх співробітників. Про це пише BBC. 

Дану технологію впровадили для компаній, в яких керівники прагнуть стежити за добробутом співробітників, які працюють віддалено. 

На гаджеті є дві кнопки: жовта та синя. Співробітник може носити браслет упродовж дня та за потреби натискати жовту кнопку, якщо почувається щасливим, та синю – у разі поганого настрою. 

Менеджери компанії відстежуватимуть дані працівників, аби розуміти їхній стан та продуктивність роботи. 

"Компанії намагаються залишатися на зв’язку з персоналом, що працює з дому. Вони можуть запитати 500 співробітників про їхнє самопочуття без підняття слухавки", – каже співзасновниця Moodbeam Христина Колмер МакХью.

За даними ВООЗ, тривожність та депресія, що знижують продуктивність працівників, вартують всесвітній економіці в $1 трильйон на рік. Ізоляція та дистанційна робота тільки погіршили цю проблему. Британська благодійна організація з охорони психічного здоров’я Mind повідомила про погіршення ментального здоров'я на 60% після першого карантину. 

Читайте також: Учені створили прилад, що допомагає схуднути "без радикальних методів".

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ