Вагітність

Вакцинація від COVID-19 для вагітних: експерти розповіли, чи можна її робити

Shutterstock

Треба пам'ятати про свою безпеку

Американські медики закликають майбутніх мам не відмовлятися від вакцинації, яка має захистити їх від коронавірусу. Про це розповіли в WebMD.

Препарати для імунізації розробили зовсім недавно і в короткий термін, чим і обумовлені питання вчених щодо безпеки вакцини для людей.

Цю тему прокоментували спеціалісти, які стверджують, що якщо жінка є вагітною або годуючою мамою, тоді варто скористатися вакцинацією. Справа в тому, що науковці не мають даних, якими можуть бути протипоказання для вагітних.

Читайте також: Чим небезпечний COVID-19 для вагітних та новонароджених.

Експерти вважають, що треба забезпечити підтримкою майбутню маму, яка планує скористатися вакциною від COVID-19. Також відомо, що до вакцини не входить живий вірус, тому не треба думати про серйозні негативні наслідки для жінки, навіть якщо вона при надії.

Коли людина приймає остаточне рішення з цього приводу, то все ж таки їй варто проконсультуватися з лікарем, який може надати необхідну інформацію.

Нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що лікарі назвали нові симптоми британського штаму COVID-19.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ