Пара

Учені назвали головний секрет щасливих взаємин

Shutterstock

Наявність дотиків суттєво впливає на стосунки

Фахівці  провели опитування понад тисячі партнерів, щоб дізнатися, в яких позах вони сплять і наскільки їх влаштовують відносини. Про це повідомляє ScienceDaily.
 
Психологи з університету Гартфортшир (Британія) поділились результатами дослідження і спостережень за партнерами, які під час сну тісно притуляються один до одного. Так, їх стосунки більш щасливі, якщо порівнювати з тими, хто спить інакше.
 
Майже всі партнери, які сплять на відстані не більше 5 сантиметрів, думають, що вони в щасливих і гармонійних відносинах. Інакша ситуація у тих, хто спить один від одного на відстані понад 50 сантиметрів. Серед них не така велика частка партнерів, яких влаштовують їх відносини.
 
"Різниця в наявності дотиків: 94% пар, які вночі тілесно контактують один з одним, задоволені своїми стосунками, в той час, як ті, хто не торкається партнера під час сну, задоволені лише у 68% випадків", – розповів автор дослідження Річард Вайзмен.
 
Також стверджується, що у збереженні пристрасті і любові може допомогти сон з партнером без одягу. Цікаво, що цього дотримується Вікторія Бекгем, котра вже багато років одружена з Девідом Бекгемом.
 
Нещодавно "Дивогляд" повідомляв про незвичні риси чоловіків, які збуджують жінок.
Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ