Побачення

Плювання, нав'язливість та непідстрижені нігті: жінки розповіли, чому відмовляли у другому побаченні

Shutterstock

Повірте, деякі причини ви почуєте вперше

Самотні жінки назвали основні причини, через які вони не погоджувалися на друге побачення з чоловіками. І вони дійсно кумедно-страшні. Про це пише Daily Mail.

Відтак користувачка сайту Mumsnet поділилися своєю історією. 

"Уявіть, що ви на першому побаченні. Все йде добре, допоки щось не перемикає твій мозок на "ні"", – зазначила вона. 

За словами жінки, вони з чоловіком прогулювалися парком та пили каву, а потім він викинув стаканчик з-під напою на землю, попри те, що було багато смітників. Після цього жінка вирішила більше з ним не зустрічатися. 

Інші користувачки порталу розповіли свої історії. Наприклад, одна з жінок не зуміла стерпіти чоловіка, який носив телефон у спеціальній сумці на ремені. Інша відмовилася від побачення через неохайні нігті партнера. 

Серед інших причин, які стали причиною для відмови у наступному побаченні, були ще й більш дивні. Зокрема, один облизував ніж на побаченні, а інший чоловік випадково плюнув дівчині в око. Також жінок відштовхувало невміння партнера цілуватися та постійні намагання чоловіка обговорити минулі стосунки. 

Одна дівчина навіть поскаржилася на нав'язливість партнера: після першого побачення вона отримала від нього 45 повідомлень на день. 

 

Раніше Дивогляд зібрав 8 історій про побачення з Tinder, які змусять вас його видалити. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ