Сумна наречена

Наречена 7 місяців готувалася до весілля з чоловіком, який забув, що освідчився їй

Shutterstock

Усі плани про весілля мрії зруйнувалися через забудькуватого хлопця

Дівчина цілих 7 місяців планувала весілля своєї мрії і, коли вона випадково сказала нареченому, що вже збирається купувати весільну сукню, виявилося, що чоловік взагалі був не в курсі, що робив їй пропозицію. Про це пише 7News.

Про незвичайну любовну історію стало відомо після того, як дівчина написала про це у групі для наречених.

"Дев'ять місяців тому мій, як я думала, наречений запропонував мені вийти за нього заміж. У нього не було кільця, тому я вирішила, що це спонтанне рішення. Але я спокійна жінка, я розуміла, що кільце буде пізніше і що найголовніше - що ми є одне в одного. Я сім місяців планувала весілля мрії. Коли я сказала йому, що займуся покупкою сукні, він подивився на мене так, як ніби у мене п'ять голів. Коротше кажучи, він заявив, що ніколи мені не освідчувався", - розповіла вона.

Більше того, хлопець сказав, що вони навіть не зустрічаються.

"Я думаю обманом заманити його на наше весілля і просто подивитися, що станеться. Не знаю, що ще я можу зробити", - заявила авторка посту.

Після того, як дівчина попросила поради в учасників групи, як розібратися з цією ситуацією, багато з них написали, що хлопець, скоріш за все, просто пожартував, а дівчина сприйняла це всерйоз. Інші ж вирішили, що чоловік просто знущався із бідолашної "нареченої", адже він не міг всі 7 місяців не здогадуватися, що вона вважає його своїм майбутнім чоловіком.

Нещодавно "Дивогляд" розповідав про британку, яка вийшла з коми, забула 20 років зі свого життя і прийняла своїх рідних за грабіжників. Також вона запевняла лікарів, що зараз 1998 рік.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ