Британка у комі

Думала, що зараз 1998 рік: британка вийшла з коми і забула 20 років свого життя

metro.co.uk

Також вона вважала, що її рідні викрали пацієнтку

Британка, яка вийшла з коми, забула 20 років зі свого життя і прийняла своїх рідних за грабіжників. Також вона запевняла лікарів, що зараз 1998 рік. Про це пише Metro

12 лютого 2018 року 36-річна мешканка англійського міста Норфолк Стіві Картер їхала на роботу зі своїм хлопцем. Раптом жінка відчула дивний біль у голові. 

"Я почала кричати, оскільки він був нестерпний", – розповіла Картер. 

Водій негайно розвернув автівку і повіз жінку додому. Він допоміг їй дістатися до дверей, проте Картер впала на підлогу та знепритомніла. Працівники швидкої забрали її до неврологічного відділення місцевої лікарні. Томографія мозку виявила, що пацієнтка народилася з рідкісною патологією – артеріовенозною мальформацією, що призвела до інсульту та крововиливу в мозок. 

Через важкий стан жінки лікарі вимушені були терміново зробити операцію та ввести Картер до штучної коми. Медики повідомили рідним пацієнтки, що її шанси на те, щоби вижити, дорівнюють 2%. 

За два тижні жінка прокинулася, проте була впевнена, що нині 1998 рік. Картер розповідала, що її викрали та 20 років тримали в заручниках. 

"Я не розуміла, де я і що зі мною. Хвороба також паралізувала праву частину мого тіла, тому мені знадобився тривалий курс відновлення", – розповіла пацієнтка. 

За кілька тижнів після операції до британки почала повертатися пам'ять. За три місяці фізичних навантажень їй допомогли майже повністю відновити можливість рухатися. Проте Картер і досі відчуває постійну слабкість і проблеми з пам'яттю. 

Раніше психологи з'ясували, які чоловіки більше схильні до зрад. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ