Зрада

Психологи з'ясували, які чоловіки більше схильні до зрад

Shutterstock

На думку науковців, це залежить від рівня тестостерону

Науковці з Південно-Західного Університету Китаю записали голоси 88 чоловіків та 128 жінок, а згодом запропонували їм пройти опитування на тему зрад. Про це йдеться у журналі Personality and Individual Differences.

Вікова категорія респондентів склала 18-24 роки. Під час запису вони були психічно та фізично здорові й не палили. 

Дослідники проаналізували записи на предмет частот та тонів, що залежать від фізіологічних та біохімічних чинників – форми гортані та рівня тестостерону. 

За даними науковців, жінки частіше обирають чоловіків з низьким тембром, оскільки ця риса пов'язана з вищим рівнем тестостерону. Отже, на підсвідомому рівні жінки розуміють, що нащадки від такого чоловіка з більшою ймовірністю будуть здоровими. 

Водночас чоловіки з вищим рівнем тестостерону частіше не відчувають себе винними у зрадах та менше піклуються про партнера у стосунках. 

Натомість у жінок, які брали участь в дослідженні, не спостерігалось зв'язку між тембром голосу та ставленням до зрад. 

Науковці ж вважають, що тестостерон є ключовим фактором вірності. Вони також зазначили, що люди з нижчим рівнем тестостерону можуть краще розуміти емоції інших та є емоційнішими у стосунках.

Раніше Дивогляд розповідав, як розпізнати токсичного партнера у стосунках. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ