Путін

Патологічний брехун: європейські вчені оцінили характер Путіна за його обличчям

Shutterstock

Навіть наука радить не довіряти російському президенту

Учені з французького дослідницького університету Paris Sciences et Lettres (PSL) проаналізували фотографії знаменитостей і визначили, наскільки їм можна довіряти. Про це пише The Sun.

Дослідники створили алгоритм, який сканує портрет людини і на основі скорочення м'язів обличчя визначає, чи можна на нього покластися. Зазначено, що метод вгадує риси характеру, які вдалося сфотографувати на конкретному знімку або малюнку.

Найвищий "показник надійності" отримала світська левиця і підприємиця Кім Кардаш'ян — 92%. Британській королеві Єлизаветі II присудили середній бал — 61%. У кандидата в президенти США Джо Байдена - 58%. Меган Маркл отримала 57%, а от Кейт Міддлтон - лише  48%.

А от найнижчий рівень довіри (який сюрприз!) має президент РФ Владімір Путін — всього 28%.

"Ми не можемо точно визначити, чому ті чи інші люди здаються нам більш-менш чесними. Однак з нашого дослідження ми з'ясували, що той, у кого запалі щоки, насуплені брови і близько посаджені очі, швидше за все буде сприйматися як ненадійна або нечесна людина. І що персона з усміхненим обличчям, широкими вилицями і високими бровами швидше за все буде сприйматися як така, що заслуговує на довіру людей", - сказав вчений Лу Сафра, який працював над проектом.

Нагадаємо, 7 жовтня Путін святкує свій 68-й день народження. У подарунок йому активісти вивісили на адміністративних будівлях прапори ЛГБТ.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ