Владімір Путін

До дня народження Путіна на урядових будівлях РФ розвісили прапори ЛГБТ

konbini.com

Росія "славиться" своїм "демократичним" ставленням до секс-меншин

Російські активісти вирішили оригінально привітати президента РФ Владіміра Путіна з днем народження. На будівлях Адміністрації президента, ФСБ, Мінкульту, Верховного та Басманного судів розвісили прапори ЛГБТ.

Акцію організував відомий гурт Pussy Riot. Про це повідомляє "Сноб".

У привітанні Путіна учасники групи заявили:

"У Росії ніколи не було, немає і не буде ніяких обмежень за ознакою орієнтації", - сказали ви цього року. Але в реальності в цей же час в нашій з вами країні вбивають геїв в Чечні, і їх смерті не розслідуються, приймають трансфобні закони, називаючи їх "зміцненням інституту сім'ї", ведуть "полювання на відьом", переслідуючи батьків дітей від сурогатних матерів, а тих, хто не хоче голосувати за поправки до Конституції імені вашого довічного президентства, лякають роликами про те, як дитину з дитячого будинку всиновлюють два тата. Ось він, ваш світ - в ньому в'язниця дитячого будинку краще свободи, а відсутність будь-якої любові краще любові двох батьків.

У привітанні Путіну активісти висунули ряд вимог. Зокрема, розслідувати вбивства геїв у Чечні, легалізувати одностатеві партнерства та скасувати чинний в Росії закон про пропаганду нетрадиційних сексуальних відносин.

Як відомо, 7 жовтня Путіну виповнюється 68 років. При владі у Росії він уже 20 років і, судячи з усього, нікуди йти не збирається. За приблизними підрахунками, жертвами злочинів путінського режиму стали щонайменше 150 тисяч людей. Детальніше про це можна прочитати у матеріалі "5 каналу".

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ