Пара дивиться телевізор

Психологи дослідили, як перегляд порно впливає на взаємини

thebeaverton.com

Багато людей вірить, що перегляд фільмів для дорослих може позитивно чи негативно вплинути на стосунки між партнерами. Як усе насправді?

Американські психологи провели дослідження, як перегляд порно впливає на любовні стосунки. Результати опубліковані на порталі Psychology Today.

У досліджені, організованому Девідом Ладденом, професором психології Коледжу Гвінет, штат Джорджія, взяли участь 200 гетеросексуальних і гомосексуальних пар. Кожен учасник погодився протягом 35 днів вести спеціальний щоденник. Для наукової роботи треба було щодня фіксувати, чи дивилися вони порно, наскільки були задоволені відносинами з партнером, чи хотіли б зайнятися сексом і чи відбувся статевий акт.

З’ясувалося, що перегляд роликів для дорослих ніяк не пов'язаний із задоволеністю відносинами. За словами Ладдена, немає жодних свідчень того, що через порно люди відчувають себе менш щасливими поруч зі своїм партнером або що за допомогою порно вони компенсують недоліки, які виникли у стосунках.

Дослідники виявили, що жінки дивилися порно рідше, ніж чоловіки, а також частіше займалися сексом в ті дні, коли цікавилися роликами для дорослих. Також з'ясувалося, що ймовірність сексу після перегляду порно в гетеросексуальних чоловіків нижча, ніж у гомосексуальних.

Професор Ладден наголосив, що відкрите і здорове ставлення до власної сексуальності робить порно інструментом для поліпшення сосунків з партнером. У той же час ті, хто вважає ролики для дорослих злом і відчуває провину після перегляду, найімовірніше, вважатимуть себе зрадженими, якщо викриють коханого в такому занятті.

Раніше "Дивогляд 5.UA" писав про дослідження психологів, які виявили головну причину розлучення пар.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ