Солодощі

Як їсти менше солодкого: прості лайфхаки

Shutterstock

Головне – дотримуватися кількох дієвих порад

Інколи вкрай важко стриматися, аби не з'їсти ще одне тістечко. Проте солодощі приховують у собі багато різноманітних небезпек для організму людини. Лікарі виокремили кілька лайфхаків, як вгамувати свій потяг до солоденького та не проковтнути зайвого. 

Відмовтеся від випічки

Краще уникнути, аби потім не шкодувати. Випічка – запеклий ворог усіх, хто занадто любить солодке. По-перше, вона дуже калорійна. А по-друге, її склад далеко на завжди можна вивчити на етикетці. 

Готуйте солодке вдома

Завдяки цьому ви точно будете знати, з чого складається ваш десерт. А також є шанс, що втомитеся від готування і миття посуду, тому не з'їсте все одразу. 

Читайте етикетку 

Якщо вам хочеться придбати щось солодке, обов'язково вивчіть склад продукту. Наприклад, замість молочного візьміть білий шоколад. Також не варто довіряти етикетка, на яких написано, що продукт створено із замінники цукру. Зазвичай вони набагато шкідливіші за звичайний цукор. 

Виконуйте спеціальні ритуали

Хочеться солодкого? Пийте воду. Потім почекайте 5-10 хвилин. Бажання з'їсти щось шкідливе мине, тому можна собі дозволити банан чи чорний шоколад. Також виконайте 10 присідань або віджимань до того, як ви сядете за стіл. Невеликі кардіонавантаження візьмуть під контроль ваш апетит. 

Раніше Дивогляд виокремив 5 "низькокалорійних" продуктів, що заважають вам схуднути. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ