Перегляд телевізора

Учені виявили негативні наслідки тривалого перегляду серіалів

Shutterstock

Згубний вплив на здоров'я пов'язаний одразу з кількома чинниками

Учені виявили, що тривалий перегляд серіалів, фільмів і телепрограм може згубно  вплинути на здоров'я. Про це повідомляє medicalxpress.

За словами лікарів, така звичка призводить до ефекту "втрачених вихідних". Після того, як глядач помітив під кінець неділі, що переглянув один сезон серіалу за вихідні, але так і не відпочив. 

Також серіальна залежність призводить до зниження рівня фізичної активності. Ба більше, така звичка може скоротити життя на півтора року. 

Вчені зазначили, що безперервний перегляд фільмів та серіалів може знизити рівень задоволення від наступних серій. Це пов'язано із порушенням сприйняття фактів сюжету. За даними науковців, швидкий перегляд одного сезону залишається у пам'яті глядача тільки на короткий проміжок часу. А якщо робити між переглядом серій великі паузи, то такого не відбувається.

Експерти пояснюють цей феномен тим, що пауза між переглядом серій дає мозку час на засвоєння інформації. Крім того, існує й інший цікавий ефект: якщо ви дивитеся серії в різних обставинах, то вони набагато міцніше закарбовуються в пам'яті, ніж якщо ви проведете весь день за переглядом на одному і тому ж дивані.

Раніше науковці спростували взаємозв'язок довголіття з хорошою генетикою.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ