ООН

Через карантин у світі зросла кількість підліткових шлюбів – ООН

Facebook / Петро Порошенко

Протягом десяти років у світі може укластися понад 13 мільйонів таких шлюбів

ООН попередила, що через пандемію коронавірусу та карантин кількість підліткових шлюбів значно зросла. Протягом десяти років їх може стати понад 13 мільйонів. Про це повідомляє ReliefWeb

Кенія закрила школи до січня 2021 року. Внаслідок цього в країні зріс рівень вагітності. У Малаві, що в Африці, 42% дівчат виходять заміж до повноліття, однак через карантин частішими стали і випадки підліткової вагітності, зґвалтувань та укладання дитячих шлюбів. 

У країні кількість примусових шлюбів зросла на 83% у порівнянні з 2019 роком. А випадки зґвалтувань, пов'язаних із дитячими шлюбами, збільшилась на 151%. 

Волонтерська організація VSO ( Voluntary Service Overseas) провела дослідження в чотирьох районах Непалу, де є програма Sisters for Sisters. Дівчата до 18 років розповідали, як змінилося їхнє життя від початку карантину. 89% опитуваних зазначили, що змушені займатися сільським господарством або виконувати домашню роботу замість навчання. За три місяці пандемії з 152 неповнолітніх дівчат 11 були змушені вийти заміж. 

Експерти з Фонду ООН припускають, що протягом 10 років через закриття шкіл на пів року та економічні проблеми, у світі укладеться близько 13 мільйонів дитячих шлюбів. 

Раніше у всіх країнах Африки зафіксували COVID-19. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ