Подружжя ідентичних близнюків

Сестри-близнючки вийшли заміж за братів-близнюків і завагітніли одночасно

salyerstwins / Instagram

Дівчата з дитинства робили все разом

У США ідентичні близнючки, які вийшли заміж за братів-близнюків, повідомили, що обидві вагітні. Про це пише видання Unilad.

33-річні Брітані і Бріана Діан познайомилися зі своїми чоловіками, 35-річними Джошем і Джеремі Сейлерсами у 2017 році на фестивалі близнюків і місті Твінсбург, штат Огайо. В Україні таке місто назвали б, певно, Близнюківка, бо twins у перекладі з англійської – близнюки.

Через шість місяців вони оголосили про заручини, причому брати одночасно встали перед сестрами на коліна і вручили їм однакові обручки. Весілля відбулося в 2018 році. Відтоді обидві подружні пари живуть у спільному домі в штаті Вірджинія.

Брітані розповідає, що у минулому вони з сестрою все робили одночасно: разом отримали водійські права, разом закінчили школу і разом вийшли заміж. А тепер вони ще й одночасно перебувають при надії. Зазначається, що, оскільки батьки дітей – ідентичні близнюки, генетично їх можна буде вважати рідними братами і сестрами.

Нагадаємо, у 2018 році у Києві був встановлений рекорд – в одному місці зібралося одразу 205 пар близнюків, двійнят та трійнят.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ