Близнюки, Київ, рекорд
Близнюки, Київ, рекорд 5 канал

В Україні встановили "близнюковий рекорд": як це було

205 пар близнюків, двійнят та трійнят одночасно зібралися у Києві. Таким чином вони встановили рекорд України

Торішній рекорд за кількістю українці перевершили більш як удвічі. Тоді зібралися 85 пар. Батьки організувалися через соціальні мережі. Чимало родин приїхали з інших областей. Серед них і рекордсмени з Івано-Франківщини.

Організатори перераховують рекорди, які намагатимуться встановити. Більшість зареєстрованих учасників із Києва, проте приїхали сім’ї й з інших міст.

Близнюки, Київ, рекорд
Близнюки, Київ, рекорд5 канал

Родина Хом’яків – з Івано-Франківщини. Їхнє двійко дітей встановили всеукраїнський рекорд – виявилися найважчими двійнятами при народженні. Дівчинка Мар'яна з'явилася на світ вагою 3500, а хлопчик Матвійко – 4240 грамів. Разом це 7 кг 750 гр, каже мати діток.

Близнюки, Київ, рекорд
Близнюки, Київ, рекорд5 канал

Батьки близнюків, двійнят та трійнят самоорганізувалися через соцмережі. Олена розповідає, що долучитися до встановлення рекорду хотіла ще торік, але її діти були занадто маленькими. Тепер Ніколь та Данієлю по одному року.

"Я не уявляю, як це – одна дитина. Але думаю, що дуже сумно. З двома часу взагалі немає. Зовсім, ні хвилинки. У нас весело. Маємо ще собаку та папугу. Аж занадто весело, сусіди дуже раді", - тішиться пані Олена.

Близнюки, Київ, рекорд
Близнюки, Київ, рекорд5 канал

Віолетта та Валерія і рекорд встановлюють, і свій день народження відзначають. Їм виповнилося 11 років. Розповідають: у школі своєю схожістю користуються.

"З першого класу, буває, на якомусь складному предметі Лєра мені щось підкаже, а я їй на іншому. Або міняємося, коли у когось щось не виходить", – розповідають дівчатка.

Близнюки, Київ, рекорд
Близнюки, Київ, рекорд5 канал

Мати близнючок Оксана каже: "До півроку їх взагалі не розрізняли, а потім вони почали потроху змінюватися. Я вже добре розрізняю, а інші люди плутають".

Зрештою головний рекорд таки встановлюють. В одному місці зібралися 205 пар двійнят, трійнят та близнюків. І це удвічі більше ніж торішній показник. Його фіксує Національний реєстр рекордів України. На міжнародне досягнення організатори поки що не зазіхають.

"Думаю, що філліппінців, в яких одночасно зібралися 2 тисячі пар, не перевершити. Усе дуже просто – в Азії дуже багато людей. Там рекорд пов'язаний із масовістю", – переконаний експерт Нацреєстру рекордів України Віталій Зорін.

Сергій Барбу, Віктор Сніжко, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею: 

Королівські хрестини: зворушливі кадри Кейт Мідлтон та маленького принца – ФОТО

Королівська родина
/
Королівська родина
/
Королівська родина
/
Королівська родина
/
Королівська родина
/

Попередній матеріал
Стріляли по колесах з АК: на Сумщині прикордонники силою затримали вантажівку з РФ
Наступний матеріал
"Дах зривало вітром, туалету не було": чи змінилася за три роки лікарня на Львівщині