Рекордне серце у Харкові
Рекордне серце у Харкові 5.ua

Рекордне серце: чим Харків вразив представників Національної книги рекордів України

У місцевому парку 400 школярів сформували синьо-жовте серце України

У Харкові сформували найбільше "серце" в Україні. Патріотичний флешмоб влаштували діти зі шкіл і творчих колективів міста та області, передає "5 канал". 

Як стало відомо, на центральній алеї парку Горького чотириста школярів вишикувалися у формі синьо-жовтого серця. Цю фігуру представники Національної книги рекордів України визнали найбільшою, аналогів їй ще не бачили і навіть запропонували подати цей рекорд до Книги рекордів Гіннеса.

Ініціатори досягнення – обласне управління Нацполіції, яке вже четвертий рік поспіль влаштовує такі акції до Дня захисту дітей. Торік презентували наймасштабніший в Україні дитячий парад – тоді на центральній площі до нього долучилися понад п’ять тисяч дітей.

"Ми експертували, різні варіанти були, але ось такого – ні. Це яскравий рекорд, який може претендувати навіть на те, щоб навіть заявити його до книги Гіннеса. Це оптимізм, це показує те, що б’ється пульс Харкова. Дуже потужно!" – коментує засновник Національного реєстру рекордів України Валентин Щербачов.

Цьогоріч після фіксації рекордного серця діти виконали танець, не виходячи за межі фігури. Своє досягнення вони присвятили миру у всьому світі. "Серце – це для того, аби показати, що діти миру – за мир в усьому світі, аби знали, що в нас дуже добра країна", – каже співорганізатор рекорду Юрій Гордієнко.

"Насправді, це дуже круто, коли ти танцюєш серед багатьох людей і встановлюється рекорд. Це дуже круті відчуття", – каже учасниця флешмобу Анастасія Веремйова. 

Попередній матеріал
Уперше в небо: як молоді пілоти опановували штурвал бойових Су-25
Наступний матеріал
Брифінг Комісара ЄС із питань європейської політики сусідства і розширення Йоганнеса Гана – трансляція завершена
Loading...