Рекордний вінок
Рекордний вінок 5 канал

"Рекордна краса": На Співочому полі сплели 50-метровий вінок з квітів та колосся

До заходу долучилися учасники з 12 регіонів України

На Співочому полі сплели рекордний 50-метровий "вінок миру та добра". Хлопці та дівчата власноруч сплели 330 вінків зі штучних квітів, фруктів, гілочок, колосся та стрічок і об'єднали у єдину композицію, передає "5 канал".

"Там є колосся і троянди. Колосся – це символ добробуту та плодючості, а троянди – символ міцного здоров'я", – каже учасниця фестивалю Софія Ковальчук.

Як стало відомо, до заходу долучилися учасники з 12 регіонів України. Діти з Луганської та Донецької областей, які не змогли приїхати, передали віночки посилками.

До того ж, 110 композицій привезли з дитячого будинку "Малятко". Далі "Віночок миру та добра" передадуть до сиротинців, інтернатів та медичних закладів. Зокрема, понад 70 вінків повезуть до столичного Інституту раку. Згодом організатори планують провести таку акцію у кожному регіоні України.

"Ми зробили 30 віночків для дітей з Попасної. Сувенірчики їм приготували, маленькі мотанки, і діти щасливі", – розповідає директор дитячого будинку "Малятко" Лідія Литвиненко.

Організаторка фестивалю Євгенія Макєєва підкреслює: "Кожен, хто зробив віночок з побажанням щастя дитині-сиротинця, це як благодійний внесок в наш проект. Тобто не кошти, а саме добро". 

 

Попередній матеріал
Заступник міністра юстиції розповів, як стати Гаррі Поттером
Наступний матеріал
Музикант Ростик (Рой) Домішевський пояснив, за яких умов повністю запрацюють музичні квоти
Loading...