5 канал

Музикант Ростик (Рой) Домішевський пояснив, за яких умов повністю запрацюють музичні квоти

Музичні квоти не запрацюють повністю, поки влада не сформує єдиний інформаційний простір і стратегію культурно-просвітницького наративу. Таку думку озвучив український музикант, продюсер, колишній учасник гурту "Скрябін".

Ростик, Шура і Кузьма – саме таким складом вийшов у люди класичний "Скрябін". "Три мушкетери" з Новояворівську, що на Львівщині. І автором багатьох пісень цього періоду "нових романтиків" був він – Ростик, або для інших "Рой" Домішевський. Їх остаточно розділив "Помаранчевий Майдан": Кузьма грав "за владного кандидата", а Ростик і Шура були проти "януковичів". Хоча Роя згадують як "найкольоровішого" (у прямому розумінні слова) учасника "Скрябіна", у нього було чимало музкоманд: "Наша Контора", "Гонзо і брати (Чужі сигарети)", "The One","Бардак", "Скажений сміх", "Voice of Hell", "Дизентерія", "Скрябін", "ЕХО" і виконував він пісні різні: панк-рок, пост-панк, нова хвиля, синт-поп.

Почаюємо з Ростиком, згадаємо "старі фотографії", про музику, як стиль життя, і про принцип "скажи, що ти слухаєш – і я скажу хто ти", про принципи й безпринципність людей шоу-бізу і про "ріал політикс" як шоу-біз", – анонсує гостя автор і ведучий програми "За Чай.com" Роман Чайка.

Попередній матеріал
"Рекордна краса": На Співочому полі сплели 50-метровий вінок з квітів та колосся
Наступний матеріал
Штаб АТО: Терористи не знижують інтенсивнітсь вогню, найбільше гатять у секторі "М"
Loading...

Прикордонники, яким допомагав Кузьма від початку АТО, встановили йому меморіальну дошку

Вийшла дитяча мобільна гра, яку озвучив Кузьма Скрябін

Кузьма "Скрябін" - Концерт пам'яті